Nacházíte se zde: Úvod Aktuality a hlášení

Aktuality a hlášení

Lampiónový průvod

Sbor dobrovolných hasičů zve všechny děti i rodiče na lampiónový průvod.Začátek průvodu 17. listopadu v 17. hodin na kopečku.Průvod bude zakončen ohňostrojem. Občerstvení pro děti i rodiče bude zajištěno.

Pohybový kroužek pro děti

Taneční cvičení pro děti od 4 - 8 let každý pátek od 16.00 - 17.00 hod. v tělocvičně MŠ. Začínáme 23.11.2018. Těší se na Vás Kristýna.

Stáhnout soubor...

T-Mobile - Zrychlujeme "Česko"

V těchto dnech Vás mohou ve Vašich domácnostech navštívit zástupci společnosti T-Mobile s informací o Projektu Zrychlujeme "Česko". Zástupci společnosti budou označeni identifikační kartou. Jedná se výhradně o akci společnosti T-Mobile.

Nabídka práce ZŠ a MŠ Pozořice

Základní škola a mateřská škola Pozořice nabízí volné pracovní místo na pozici kuchař/kuchařka. Vyučení v oboru nutné, praxe vítána. Jedná se o plný pracovní úvazek. Předpokládaná doba nástupu je 2.1.2019 nebo dle dohody. Bližší informace se můžete dozvědět osobně přímo ve školní kuchyni u vedoucí školního stravování paní Bartákové nebo telefonicky na tel. čísle 774 840 022.

Výlukový jízdní řád 701

Upozorňujeme občany, že od 30.6.2018 bude platit výlukový jízdní řád pro linku 701 z důvodu omezení na ulici Dornych v Brně. K zásadním změnám u spojů nedochází.

Stáhnout soubor...

Kominictví 24

Pan Trenz z firmy KOMINICTVÍ 24 nabízí provedení pravidelných ročních revizí komínů dle nového zákona na dřevo i plyn s vypsáním podrobné uznatelné zprávy potřebné pro pojišťovnu. Kdo bude mít zájem po topné sezóně o tyto kvalitně provedené služby včetně komínového poradenství volejte na telefonní číslo 776 518 328 a domluvte si čas návštěvy u vás nebo email info@kominictvi24.cz JSME FIRMA Z BÍLOVIC NAD SVITAVOU.

Možnost využít obecní kalendář akcí

Nově je možné si začlenit kalendář akcí v obci Hostěnice do individuálních kalendářů (tedy zkopírovat do mobilů nebo outlooků či jiných mail managerů). Odkaz je možné si přidat jako URL adresu do svých kalendářů. Odkaz pro začlenění obecního kalendáře akcí: https://calendar.google.com/calendar/ical/obechostenice%40gmail.com/public/basic.ics

Kniha "JAK ŠEL ČAS HOSTĚNICKÝM ÚDOLÍM" od pana Václava Dostála

Kniha je v prodeji v kanceláři obecního úřadu Hostěnice v úřední dny a hodiny (pondělí a středa 8.30 - 17.00 hodin). Cena je 60,- Kč za kus.

Mapa Mikroregionu Roketnice

V kanceláři obecního úřadu si můžete zakoupit novou mapu Mikroregionu Roketnice, která obsahuje zajímavá místa mikroregionu, turistické a cyklo značení. Cena je 15,- Kč za jeden kus včetně 21% DPH.

Hlášení poruch na kabelové televizi - tel: 515 537 537

Upozorňujeme občany, kteří využívají služeb kabelové televize, že v případě poruchy je nutné tuto poruchu nahlásit na tel: 515 537 537 (technická podpora firmy VIVO CONNECTION spol. s r.o.).

Program rozvoje obce Hostěnice 2015-2024

Na zasedání ZO Hostěnice dne 5.2.2015 byl schválen rozvojový strategický dokument Program rozvoje obce Hostěnice 2015-2024.

Zobrazit více...