Nacházíte se zde: Úvod Aktuality a hlášení Opatření Obce Hostěnice v souvislosti s vyhlášením nouzového stavu pro území ČR a Rozhodnutím vlády o zákazu volného pohybu osob

Opatření Obce Hostěnice v souvislosti s vyhlášením nouzového stavu pro území ČR a Rozhodnutím vlády o zákazu volného pohybu osob

 

Opatření Obce Hostěnice v souvislosti s vyhlášením nouzového stavu pro území ČR a Rozhodnutím vlády o zákazu volného pohybu osob
1) Pro veřejnost jsou zcela uzavřeny obecní prostory a prostory určené ke sportování, a to do odvolání: tělocvična a posilovna v mateřské škole, Občanské centrum, obecní knihovna, RC Broučci, klubovna v objektu samoobsluhy.
2) Do odvolání bude uzavřeno i venkovní sportoviště Pastviska s účastí přesahující ve stejný čas 30 osob.
3) Omezení provozu obecního úřadu:
Obecní úřad bude pro veřejnost otevřen v pondělí a středu od 9.00 – 12.00 hod. po předchozí domluvě (tel: 544 250 763, 724 075 323).
Obecní úřad nadále plní všechny činnosti podle zákona, primárně využívá telefonický kontakt, odpovídá na e-mailovou komunikaci a podání také přijímá elektronicky. Žádáme občany, aby zvážili nutnost osobní návštěvy úřadu a jestli je to možné, aby řešili věci telefonicky, nebo e-mailem.
Dále žádáme občany, aby prováděli platby místních poplatků přednostně převodem na účet, nebo platbu odložili na pozdější dobu. Sankce za nedodržení splatnosti nebudou vymáhány.
Od 16.3. do 30.3. nebude v kanceláři Obecního úřadu Hostěnice vykonávána agenda ohlašovny evidence obyvatel, nebudou vydávány výpisy Czech-Point.
4) Do odvolání se v Hostěnicích nebudou sloužit bohoslužby.
5) Mateřská škola je do odvolání uzavřena.
Děkujeme za pochopení a žádáme všechny občany o dodržování opatření, nařízení a rozhodnutí.