Nacházíte se zde: Úvod Aktuality a hlášení

Aktuality a hlášení

MŠ Hostěnice

Mateřská škola Hostěnice hledá učitele/učitelku mateřské školy na plný úvazek. Nástup co nejdříve.

Obecní úřad Hostěnice oznámení

Obecní úřad Hostěnice oznamuje, že od středy 11. září do čtvrtka 19. září včetně, nebudou z technických důvodů prováděny agendy ověřování podpisů a listin(vidimace a legalizace), evidence obyvatel, výpisy Czech Point, správa poplatků, a další. Děkujeme za pochopení.

Výzva občanům - úprava veřejného prostranství před samoobsluhou

Zastupitelstvo obce se zabývá myšlenkou, jak nejlépe upravit veřejné prostranství před budovou samoobsluhy a Občanského centra. Protože je toto prostranství současně návsí, parkovištěm, zastávkou a je to prostor funkčně velmi složitý, rádi bychom vás oslovili s prosbou: „Dejte nám na papír Vaši vizi hostěnické návsi“ Prosíme o dodání Vašich ideí a nápadů jak upravit náves do 31. října 2019 na obecní úřad (papírově nebo mailem na ou@hostenice.cz). Nejlépe formou náčrtu, architektonického návrhu, apod. Pokud si myslíte, že neumíte kreslit, ale máte nápad na zlepšení, je možné přispět i formou textovou. Děkujeme Vám, že pomáháte spoluvytvářet veřejný prostor !!!!

Prodej drůbeže

Drůbežárna Prace bude ve čtvrtek 19.9. ve 14:15 hod. prodávat: kuřice všech barev, chovné kohouty, roční slepice, brojlerová kuřata krmivo pro drůbež a králíky, vitamínové doplňky, dále pak vykupovat králičí kožky - cena 5 Kč/ks.

Deskoherní odpoledne v Jurtě - Mokrá-Horákov - 27.9.2019 od 15.00 hod.

Otevřeno pro děti z.s. ve spolupráci se Skautským oddílem Mokrá-Horákov vás zvou na odpoledne s deskovými hrami v Jurtě u školy v pátek 27. 9. od 15: 00 – 18: 00 pro veřejnost, od 18: 00 - ??? pro herní guru, dospělé a děti 14+. Vstupné dobrovolné.

Stáhnout soubor...

Oznámení o zahájení stavebních prací v rámci stavby "Hostěnice, Zadní Kopanina"

Od 9.9.2019 a do 22.9.2019 budou probíhat práce na řízeném protlaku v části kolem statku a u RD č.p. 195, 213 a 193. V této době bude uzavřena komunikace kolem statku. mapka viz. příloha

Stáhnout soubor...

Informace o veřejné dopravě v Jihomoravském kraji a v Brně

Infomail IDS JMK - přehled nejdůležitějších výluk, změn v dopravě a akcí, které Vás čekají v nejbližší době.

Stáhnout soubor...

Nabídka práce ZŠ Pozořice

Základní škola a mateřská škola Pozořice hledá pracovní sílu do školní kuchyně. Vyučení v oboru nebo praxe v kuchyni vítána. Plný pracovní úvazek. Nástup co nejdříve. Hlásit se můžete osobně ve školní kuchyni u paní Bartákové na telefonním čísle 774 840 022 nebo zaslat životopis na eimailovou adresu lenka.bartakova@zspozorice.cz.

Pošta Mokrá

Pošta Mokrá provozní doba pondělí až pátek 8.00 - 11.00 hodin 13.00 - 17.00 hodin

Nabídka práce Lom Skalka

Lom Ochoz u Brna, KLCT s.r.o. nabízí zaměstnání na pozici údržbář, strojník, popřípadě pomocný dělník. Informace na telefonu 720 074 669.

Výlukový jízdní řád 701

Upozorňujeme občany, že od 9.12.2018platí nové výlukové jízdní řád pro linku 701.

Stáhnout soubor...

Kominictví 24

Pan Trenz z firmy KOMINICTVÍ 24 nabízí provedení pravidelných ročních revizí komínů dle nového zákona na dřevo i plyn s vypsáním podrobné uznatelné zprávy potřebné pro pojišťovnu. Kdo bude mít zájem po topné sezóně o tyto kvalitně provedené služby včetně komínového poradenství volejte na telefonní číslo 776 518 328 a domluvte si čas návštěvy u vás nebo email info@kominictvi24.cz JSME FIRMA Z BÍLOVIC NAD SVITAVOU.

Možnost využít obecní kalendář akcí

Nově je možné si začlenit kalendář akcí v obci Hostěnice do individuálních kalendářů (tedy zkopírovat do mobilů nebo outlooků či jiných mail managerů). Odkaz je možné si přidat jako URL adresu do svých kalendářů. Odkaz pro začlenění obecního kalendáře akcí: https://calendar.google.com/calendar/ical/obechostenice%40gmail.com/public/basic.ics

Kniha "JAK ŠEL ČAS HOSTĚNICKÝM ÚDOLÍM" od pana Václava Dostála

Kniha je v prodeji v kanceláři obecního úřadu Hostěnice v úřední dny a hodiny (pondělí a středa 8.30 - 17.00 hodin). Cena je 60,- Kč za kus.

Mapa Mikroregionu Roketnice

V kanceláři obecního úřadu si můžete zakoupit novou mapu Mikroregionu Roketnice, která obsahuje zajímavá místa mikroregionu, turistické a cyklo značení. Cena je 15,- Kč za jeden kus včetně 21% DPH.

Hlášení poruch na kabelové televizi - tel: 515 537 537

Upozorňujeme občany, kteří využívají služeb kabelové televize, že v případě poruchy je nutné tuto poruchu nahlásit na tel: 515 537 537 (technická podpora firmy VIVO CONNECTION spol. s r.o.).

Program rozvoje obce Hostěnice 2015-2024

Na zasedání ZO Hostěnice dne 5.2.2015 byl schválen rozvojový strategický dokument Program rozvoje obce Hostěnice 2015-2024.

Zobrazit více...